درباره تولیدی تاپ

تولیدی تاپ (TOP) درسال 1380 با هدف تامین نیاز جامعه آزمایشگاهی به اجناس با کیفیت ایرانی ، در زمینه شیرآلات آزمایشگاهی شامل شیرآلات آب و گاز ، هوا و وکیوم (Laboratory Valve) ، دوش بدن و چشم شوی اضطراری آزمایشگاهی (Emergency Eye Wash) ، تجهیزات ثابت آزمایشگاهی شامل سینک های پلیمر و استیل تاسیس گردیده است و محصولات با کیفیتی درسراسر ایران اعم از آزمایشگاه های نفت انرژی هسته ای ، آزمایشگاه های پزشکی و مواد غذایی همکاری بسیاری داشته ایم و محصولات با کیفیت با بهترین متریال ایرانی و خارجی در دست تولید داریم.

از ویژگی های محصولات ما می توان به نصب و جایگزینی آسان با توجه به طراحی براساس علوم مهندسی روز اشاره کرد.

آلیاژ بکار رفته در شیرآلات آزمایشگاهی از فلز برنج فشرده شده می باشد که با دستگاه های پیشرفته به علت ماشین کاری راحت و پوشش بدنه از نوع الکترواستاتیک اپوکسی ساخته می شود .

آلیاژ بکار رفته در دوش بدن و چشم شوی های آزمایشگاهی از نوع فولاد ضد زنگ گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک قرمز ، جهت یادآوری دوری از خطر در آزمایشگاه ها تولید می گردد.

آلیاژ استفاده شده در دوش بدن و چشم شوی های آزمایشگاهی استیل از فولاد ضد زنگ استیل 304 و اتصالات 316 تایوانی بدون پوشش پرداخت کاری شده براق ، جهت یادآوری دوری از خطر در آزمایشگاه ها می باشد .